Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč

Časté dotazy

Zkuste se podívat do složky „hromadné“ nebo „spam“, někdy se stane, že se e-mail zatoulá i tam. Pokud newsletter nepřišel ani do spamu nebo hromadných, neváhejte nás kontaktovat na Instagramu @elis_spark, Facebooku Svíčky Eli’s Spark, nebo e-mailu elis.spark.candles@gmail.com

Pokud jste již získali slevový kód, můžete jej uplatnit vložením do kolonky „kupón“ na stránce košíku.

Proč jsme si vybrali zrovna sójový vosk? 

Sójový vosk je vyráběn ze sójových bobů, tedy z obnovitelného zdroje. Na rozdíl od parafínu, který se získává izolací dehtu, nebo destilací ropy a je používán mimo jiné jako přísada do otrávených návnad pro hlodavce, je sójový vosk zcela neškodný pro zdraví člověka. Neuvolňují se z něj žádné škodlivé látky. Po zapálení parafínové svíčky se uvolňuje do ovzduší benzen a toluen, což může vést k onemocnění rakovinou plic nebo astmatem.

Sójový vosk, který používáme na výrobu našich produktů, hoří při nízkých teplotách, tím pádem vydrží déle než ostatní typy vosků. Tento vosk je zcela biologicky odbouratelný a vyrobený v souladu s přírodou s použitím sójového oleje, který NEBYL GENETICKY MODIFIKOVÁN. Jak již název napovídá, tento vosk získal označení EKO, tedy je po celou dobu své životnosti šetrný nejenom k životnímu prostředí, ale i ke zdraví jeho uživatele. Náš vosk je stoprocentně rostlinného původu, tím pádem je stoprocentně VEGAN.

výroba svíček
výroba svíček

Ruční výroba

Naše ruce vedeny naším srdcem zformovaly svíčky k dokonalosti. S láskou jsme pro Vás připevnili knoty, nalili vosky, vyleštili skleničky, nalepili etikety, vyrobili dřevěné krabičky a nasadili námi vygravírovaná víčka tak abychom je mohli poslat na cestu k Vám. Každá svíčka je výjimečná a originální. Nejedná se o strojovou výrobu, ale ruční práci dělanou srdcem, kterou považujeme za luxus.